Rozumiem
Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Home > FAQ

Często zadawane pytania • 1. Dlaczego kremy Ambasz są lepsze?

  Wiele kosmetyków charakteryzuje się jednostronnym działaniem, np. wysuszaniem. Bogactwo kremów Ambasz wyraża się w ich wielostronnym działaniu. Olejki eteryczne, które stosujemy działają regulująco - ich działanie zależy od kondycji Twojej cery. Ponadto szlachetne olejki eteryczne zmieszane w odpowiednich proporcjach wzmacniają synergicznie swoje wzajemne działanie. Nie można też pominąć faktu, że olejki eteryczne mają zdolność wnikania w głębokie warstwy skóry, transportując tam substancje odżywcze.

 • 2. Dlaczego kremy Ambasz mają tak wiele składników?

  Tworząc aromaterapeutyczne kremy wykorzystujemy efekt synergii, który zachodzi, gdy połączymy działanie wielu naturalnych komponentów w jednym produkcie. Poszczególne składniki działają wtedy mocniej. W aromaterapii synergia oznacza, że lecznicze zioła i olejki eteryczne działają mocniej w mieszankach, niż osobno. W rezultacie ich połączenia pojawiają się nowe pożyteczne substancje chemiczne.

 • 3. Czy olejki eteryczne mogą powodować uczulenie?

  Nie istnieje ogólna reguła dotycząca alergogenności olejków eterycznych. Niektóre składniki kremów, takie jak konkrety i absoluty, mogą zawierać dodatki, które potencjalnie mogą spowodować reakcję skórną.

 • 4. Dlaczego kremy Ambasz tak mocno pachną?

  Nasze szlachetne kremy są bogate w olejki eteryczne, których stężenie wynosi 2%. Należą do klasy produktów aromaterapeutycznych, dzięki czemu przynoszą pożytek zarówno skórze, jak i psychice.

 • 5. Kiedy mogę spodziewać się efektów działania?

  Chcemy obalić mit, że naturalne kosmetyki działają wolniej. Jeśli Twoja cera nie jest chora, to faktyczne efekty możesz zaobserwować niemal natychmiastowo.

 • 6. Jak dobrać krem do mojej cery?

  Skorzystaj z selektora kremów w zakładce "Produkty". Nie istnieje cera normalna - każda twarz jest nieco inna. Najczęstszym problemem skórnym jest jej przesuszenie. Po 35 roku życia skóra może przechodzić zaburzenia równowagi wodno-lipidowej i robić się sucha. Skóra trądzikowa niekoniecznie jest tłusta - należy uważać, żeby jej nie przesuszyć! Cera naczynkowa łatwo się zaczerwienia i czasem uwidacznia naczynka krwionośne. Marka Ambasz tworzy rozwiązania przynoszące ukojenie w każdym z tych problemów.
BACK TO TOP