Rozumiem
Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Home > LEKSYKON SKŁADNIKÓW > Ekstrakty ziołowe
POZNAJ AMBASZ

LEKSYKON SKŁADNIKÓW


Przygotowalismy dla Ciebie wszystkie potrzebne informacje o składnikach naszych produktów. Czym są, w jaki sposób są uzyskiwane i jak oddziałują na skórę.
Dla porównania dodaliśmy listę toksycznych składników, które znajdują się w konwencjonalnych kosmetykach.
Ekstrakty ziołowe

Wyciągi i ekstrakty z ziół chronią skórę przed różnego rodzaju dolegliwościami i skutecznie ją leczą. Niejednokrotnie posiadają zdolność głębokiej penetracji warstw skóry. Uzdrawiają ją na wszystkich poziomach, nadając zdrowy i piękny wygląd.

EKSTRAKT Z LIŚCI ZIELONEJ HERBATY (Camellia Sinensis)

Silny antyoksydant bogaty w garbniki, alkaloidy, witaminy z grupy B, witaminy K, C, P oraz sole mineralne. W kosmetyce ekstrakt z zielonej herbaty stosowany jest do pielęgnacji cery zanieczyszczonej, suchej, tłustej i trądzikowej. Znakomicie sprawdza się w przypadku problemów z kruchością naczyń, podrażnieniach i poparzeniach słonecznych. Działa regenerująco i tonizująco. Hamuje rozwój stanów zapalnych. Zawiera alkaloidy, które mają doskonałe właściwości drenujące - pobudzają mikrokrążenie skórne. Ekstrakt z liści zielonej herbaty dobrze wpływa na zwiotczałą skórę, zmniejszając obrzęki. Zawarta w nim kofeina z powodzeniem używana jest w kosmetykach dla suchej i wrażliwej skóry. Witamina K sprawdza się w pielęgnacji cery naczynkowej i z trądzikiem różowatym.

WYCIĄG Z LIŚCI ALOESU (Aloe Barbadenis)

Aloes od dawna ceniony jest za pozytywne działanie wspierające gojenie się ran. Obecnie aloes stosuje się w kosmetykach ze względu na to, że działa kojąco na zniszczoną skórę i przywraca jej naturalne napięcie.


ADRES E-MAIL
O ile wyrazili Państwo na to zgodę (zapis do newslettera), podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celach marketingowych własnych produktów Ambasz. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie, poprzez kliknięcie w link dezaktywacyjny

ADRES E-MAIL
O ile wyrazili Państwo na to zgodę (zapis do newslettera), podany przez Państwa adres
e-mail będzie wykorzystywany w celach marketingowych własnych produktów Ambasz. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie, poprzez kliknięcie w link dezaktywacyjny
BACK TO TOP