Rozumiem
Ten Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian w ustawieniach przeglądarki, oznacza, że pliki cookies zostaną zapisane w pamięci Urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

AROMATERAPIAPachnące


W aromaterapii Ambasz ciało i umysł są jednością. Olejki eteryczne są złożonymi substancjami uzyskiwanymi z roślin. Ich precyzyjny dobór łączy wiedzę zielarską i biologiczną. Mając unikalną zdolność wnikania do głębokich warstw skóry, olejki regulują jej stan dostarczając witaminy i cenne oleje. Przeciwdziałają stanom zapalnym i regulują wytwarzanie sebum. Poprzez zapach oddziałują na pierwotny układ regulujący emocje i pamięć. Nie mają sobie równych w uzdrawianiu ludzkich umysłów.

Bogate


Królewska formuła Ambasz wyróżnia się rewolucyjną i niespotykaną zawartością olejków eterycznych. Czerpiąc z odradzającej się wielowiekowej tradycji skutecznie odnawia, koi i stymuluje każdy rodzaj cery. Połączona moc substancji aktywnych wzajemnie wzmacnia ich działanie. Doskonała pielęgnacja to zasługa wysokiej zawartości bogatych, zimno tłoczonych olejów roślinnych i mniejszej zawartości wody.

Z sercem


Produkty Ambasz wyróżnia bezkompromisowe oddanie dla najwyższych standardów produkcji: wytwarzamy je ręcznie w małych seriach produkcyjnych. Biodynamiczna struktura składników współgra z rodzajem Twojej skóry i działa na nią indywidualnie. Olejki eteryczne Ambasz są starannie wyselekcjonowane i pochodzą najczęściej z pierwszej destylacji. Polegamy na składnikach pochodzących z kontrolowanych upraw i od wiarygodnych, certyfikowanych dostawców. Twoje samopoczucie jest w centrum uwagi Ambasz.


JAK TWORZYMY KREMY AMBASZ LEKSYKON SKŁADNIKÓW


BACK TO TOP